KARRIER-Fogászati Asszisztens Gyakornok

Fogászati Asszisztens Gyakornok Álláslehetőség

Ha fogászati asszisztens képzésen tanulsz, és szívesen szereznél szakmai tapasztalatot szerezni profi asszisztensektől, ráadásul Budapest egyik legnagyobb fogászati hálózatában, akkor ez a Te legjobb lehetőséged!

Ha nem csak egy állást keresel a gyakorlatod letelte után, hanem a hivatásodnak érzed a fogászati asszisztens munkát, akkor méginkább érdemes jelentkezned, mivel kiváló gyakornoki programunk keretében csatlakozni tudsz csapatunkhoz és ha jól teljsesítesz a gyakorlat alatt, akkor hosszú távú stabil munkalehetőséget biztosítunk neked, a szakmai fejlődés, szuper hangulat és minőségi munkakörülmény adott.

A Dental Network több mint 15 éve jött létre, ma már 18 rendelővel rendelkezünk, de fogászati hálózatunkat folyamatosan bővítjük.

Jelenleg több mint 40 fogászati asszisztens dolgozik nálunk.

  • egy stabil héttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni hosszútávon,

  • csapatjátékos vagy,

  • empatikus vagy és szeretsz emberekkel foglalkozni

  • modern, jó hangulatú munkakörnyezetre vágysz

Ha magadra ismertél és szeretnél fejlődni, tanulni profi asszisztensektől, küldd el az önéletrajzodat az info@dentalnetwork.hu e-mail címre és munkatársunk felveszi Veled a kapcsolatot.

Várunk szeretettel, dolgozzunk együtt!