KARRIER-Fogorvos munkatársat keresünk

A Dental Network több mint 15 éve jött létre, ma már 18 rendelővel rendelkezünk Budapesten, de fogászati hálózatunkat folyamatosan bővítjük.

Célunk, hogy 18 rendelőnk közül megtaláljuk a számodra tökéletes munkahelyet.

- Csapatunk Téged is tárt karokkal vár! -

Nyitott pozíciók:

  • Fogorvos

  • ​Konzerváló fogászat és fogpótlástan Szakorvos

  • Parodontológus Szakorvos

  • Gyermek Fogorvos

  • Fogszabályozó Szakorvos

  • Dentoalveoláris Sebész

Jelentkezz, ha modern környezetben dolgoznál szívesen, és szívügyed a páciensek ellátása.

Hosszú távú karriert, stabil hátteret, pácienskört, állandó fejlődési lehetőséget és családias hangulatot biztosítunk.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés (% alapú)

  • Exclusive munkakörülmények

  • Modern felszerelt rendelő

  • Minőségi anyagok

  • Egyéni munkarend - műszakbeosztással

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Stabil cégháttér

  • Jó hangulatú, támogató légkör

  • Jól működő recepciós és asszisztensi csapat

- Rendelőnként meglévő és elégedett több ezer páciens. -

Elvárások:

  • Angol nyelv

  • Szakmai felkészültség, minimum 2 éves tapasztalat

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, küldd el az önéletrajzodat az info@dentalnetwork.hu e-mail címre és munkatársunk felveszi Veled a kapcsolatot.

Tárgy: Dental Network-Fogorvos állás

Várunk szeretettel, légy Fogorvos csapatunk tagja!